Logo serwera Blokowo.pl
Swiateczna edycja 01.12.2023
Hej! Jako, iż 01.12.2023 wystartowała nowa edycja, chcemy się z Wami podzielić nowościami, które dla Was przygotowaliśmy!

Zupenie nowy spawn

Jak dobrze wiecie - obecny spawn przetrwał już dwie edycje - pora na zmiany! Nowy spawn wybudowali Zentir77 oraz Pankini, a sam jego styl jest w klimacie świątecznym. Pomimo tego, że jest większy - bez problemu się na nim odnajdziecie, ponieważ wszystko znajduje się obok siebie

Od teraz działki nie wymagają ustawienia sethome

Posiadałeś więcej działek niż sethome, bądź zapomniałeś ustawić go na działce? Od teraz to nie problem! Dodaliśmy komendę /dzialki, która pokazuje wszystkie działki, których jesteście właścicielem, ale również te, do których jesteście dodani.

Nowy Scoreboard!

Wielu z Was o to prosiło - a więc dodaliśmy, scoreboard z rogu informujący o najważniejszych statystykach; jeśli jednak za nim nie przepadacie, możecie go ukryć komendą /ukryj

Podnoszony limit działek

Każdy gracz będzie zaczynał z jedną działką - aby mieć ich więcej, trzeba je dokupić. Maksymalna ilość działek, która może zostać zakupiona, zostaje bez zmian; tak, jak to było na tamtej edycji

Zmiana ekonomii!

Zmieniliśmy sposób, w jaki się zarabia na serwerze na prostszy, tak, aby kombinowanie z zarobkiem nie było dla Was aż tak dużym problemem. Również zarabia się więcej!

Nowa skrzynka - skrzynka z czapkami!

Od teraz dostępna jest skrzynka z czapkami - jak sama nazwa wskazuje, znajdują się w niej czapki. Aktualnie dostępne jest 20 czapek, z czego większość z nich można kolorować na dowolny kolor, a więcej czapek będzie dodawane w aktualizacjach.

Kalendarz adwentowy

Przez znaczną część grudnia, codziennie będziecie mogli odebrać nagrody, niczym w kalendarzu z czekoladkami

Skrzynka prywatna

Chcesz kogoś dodać do działki, lecz nie ufasz mu na tyle i boisz się o swoje cenne przedmioty? Dodaliśmy skrzynkę specjalną do scraftowania, po kliknięciu na nią SHIFT+PRAWY możecie dodawać osoby, które mają dostęp do Waszych skrzynek prywatnych.

Skrzynka aukcyjna

Chciałeś sprzedawać przedmioty na działce, lecz nie potrafiłeś ogarnąć tabliczek? Od tej edycji to proste! Wystarczy scraftować skrzynkę aukcyjną, postawić, skonfigurować i tyle; każdy będzie mógł z niej zakupić, bądź sprzedać przedmioty (w zależności od ustawień). Dodatkowo otrzymasz wszelkie powiadomienia o transakcjach, oraz o transakcjach, które nie zakończyły się powodzeniem (np. brak pieniędzy na zakup przedmiotu, lub brak przedmiotu na stanie)
Oprócz tego - na serwerze pojawiła się masa mniejszych zmian, które już zobaczycie sami wchodząc na serwer (w tym Villagerzy z mendingiem ;) )
IP: blokowo.pl
Blokowo.pl © 2024